Северџанството си добива тапија

Колку сакате да ги потценувате, ама она што го почнаа Заев и Димитров, а го продолжија Ковачевски,  Маричиќ и Османи, си добива тапија. Сето

Read more

Детали за смртта на актерката Билјана Беличанец од МВР

Актерката и поранешна градоначалничка на Кисела Вода Билјана Беличанец синоќа е пронајдена мртва во стан во Скопје. МВР соопшти дека синоќа околу 22.30 часот,

Read more