Видео:Горан Папаз и Daz Flow со „Разбуди се“

Ви претставуваме нешто навистина свежо! Нов видео запис на саксофонистот Горан Папаз (инаку член на Суперхикс) заедно со младиот хип хоп артист Daz Flow,

Read more

Кукурику од Рок Агресори со видео спот

Дефинитивно, најоргиналниот учесник на Евровизискиот избор, секоја година кога настапува. Зоки Агресор покажува дека публиката едноставно сака да се забавува, и дека мораме да

Read more

Евровизиската Русинка со видео запис

Официјално е промовиран спотот за шесната која ќе не претстави на Евровизиската вечер во Германија.

Read more

„Ако се предадеш на друг“ од Ристе Тевдоски со видео запис

Ристе Тевдоски со нов спот, во продукција на План Б, за песната „Ако се предадеш на друг“.

Read more