Тони Зен го промовира албумот Суперзен

Утревечер, (среда, 22 јуни 2011 година) во Сули ан, во Старата скопска чаршија, промоција на своето ново аудио издание ќе има Тони Зен. Промоцијата

Read more

„Азбука и залутани записи“ на Иван Шопов вечер во МКЦ

„Азбука и залутани записи“ на младиот Иван Шопов, победник на „Новите!“ 2010 издание на Темплум, на 15. 03. 2011 година (вторник)

Read more

Да Џака Накот со нов спот и најава за концерт

Да Џака Накот пред неколку дена го промовираше спотот за темата „Ода на гадоста“, снимен во текот декември 2010-та на плоштадот Македонија во Скопје.

Read more

Интервју: Пред се’ ми е битна почитта [Daz Flow]

Во недела (13 март, 2011 година), со почеток во 16:30 часот, ќе биде промовиран спотот на Daz Flow, заедно со српскиот поп-рок артист Марко

Read more

Промоција на книгата „Портретот на сликата“ од Софија Грандаковска

Промоцијата на книгата „Портретот на сликата“, која ќе се одржи во Салон 19,19  во 19:19 часот,  на 10 март (четврток).

Read more

„Ако се предадеш на друг“ од Ристе Тевдоски со видео запис

Ристе Тевдоски со нов спот, во продукција на План Б, за песната „Ако се предадеш на друг“.

Read more

Февруари, месец на концерти

Промоција на серија концерти во продукција на План Б продукција и Јованов рекордс

Read more