Видео:Горан Папаз и Daz Flow со „Разбуди се“

Ви претставуваме нешто навистина свежо! Нов видео запис на саксофонистот Горан Папаз (инаку член на Суперхикс) заедно со младиот хип хоп артист Daz Flow,

Read more

Евровизиската Русинка со видео запис

Официјално е промовиран спотот за шесната која ќе не претстави на Евровизиската вечер во Германија.

Read more

„Ако се предадеш на друг“ од Ристе Тевдоски со видео запис

Ристе Тевдоски со нов спот, во продукција на План Б, за песната „Ако се предадеш на друг“.

Read more