Daz Flow со промоција на спот за паметење

Верувам во тоа дека, доколку вложиш труд и искрено се посветиш во работењето, успехот е неминовен. Викендов, во Младинскиот културен центар, присуствував на промоцијата

Read more

Интервју: Пред се’ ми е битна почитта [Daz Flow]

Во недела (13 март, 2011 година), со почеток во 16:30 часот, ќе биде промовиран спотот на Daz Flow, заедно со српскиот поп-рок артист Марко

Read more

Daz Flow ќе промовира нов спот во недела

Daz Flow ќе го промовира својот најнов видео запис престојниов викенд, во Кино Фросина (МКЦ). Во недела (13 март, 2011 година), со почеток во

Read more