Judge Jules со својот приватен авион доаѓа за Охрид

Веднаш после неговото шоу на Ибица “JUDGEMENT FRIDAYS“, Judge Jules со својот приватен авион доаѓа за Охрид, за настап на традиционалниот фестивал “Love & Happiness”.

judgejules

Лондонскиот суперстар диџеј и креатор на најпознатото радио шоу за електронска музика GLOBAL WARM UP, легендарниот Judge Jules е овогодинешниот хедлајнер на фестивалот “Love & Happiness” во Охрид.

Организаторите на “Love & Happiness” навистина се потрудија да ги исполнат сите негови барања, за тој да има пријатен престој, и најбитно, одличен настап. На аеродромот ќе го чека лимузина, специјално подготвена за него, која ќе располага со екслузивен бар, а здравицата за пречек е предвидена со за него задолжителните, шампањ “Dom Perignon” и свежи јагоди за десерт.

Од неговиот менаџмент стриктно беше побарано Judge Jules да биде сместен во хотел со 5 ѕвезди, со поглед кон езерото, за да биде одлично одморен пред големиот спектакл во Градиште.

На 26ти Јули на плажата Градиште 2 во Охрид, Judge Jules ќе пристигне по воден пат, со глисер.

Видео обраќањето на Judge Jules за фестивалот Love and happiness Можете да го проследите тука.

love-happiness-festival-03

You May Also Like