Хуманитарен концерт „По навика сум хуман…ама ако“

На 28 февруари (четврток) со почеток во 21:30 во клубот Б2 ќе се одржи хуманитарен концерт „По навика сум хуман…ама ако“. Средствата од настанот ќе бидат донирани за лекување на младиот Боро Стајиќ.

На сцената ќе настапат Бени – Нон стоп, Пеперминт, Визија,  Хепи Енд и др. Организатор на настанот е Општинската организација на Црвениот крст од Кисела Вода. Цената на билетите е 150 денари.

You May Also Like