Лејди Гага на Оскарите во придружба на менаџерот

Лејди Гага на вечерашната церемонија на доделување на филмските награди Оскар, ќе биде придружувана од нејзиниот долгогодишен менаџер Боби Кембел. Таа е номинира за

Read more