Модна ревија на брендот P.S Fashion

Модниот гигант P.S.Fashion Macedonia организира летна модна ревија со манекенките од „Модното студио Црнокрак”.

p.s fashion_Modna revija

Ревијата ќе се одржи на Базен Аеродром во денеска (четврток, 3 јули 2014) со почеток во 20:00 часот.На истата ќе бидат промовирани моделите од летната колекција 2014.

You May Also Like