Годинешниот Бит Фест се затвори со јавно запросување

Затворањето на деветтото издание на Бит Фест во Битола, нов почеток во животот на Јоцо и Марина …

Joco i Marina

На спектакуларниот концерт на Владо Јаневски на вчерашното затворање на БИТ ФЕСТ, Јоцо Ѓорговски на песната „Од овој ден“ на својата сакана Марина Кочишка и понуди брак. Откако среќната девојка со огромна возбуда ја прифати понудата, публиката им честиташе со голем аплауз.

zelbi za sreken brak

You May Also Like