Концертна промоција на албумот IX9 на џез составот „Сетстат”

Утревечер (петок, 15 март) концертна промоција на албумот IX9 на Сетстат … Искусната скопска џез формација „Сетстет”, утревечер (петок), со почеток во 21 часот,

Read more