Изложба „Длабочина” на Анита Огњановска во НЛБ Галерија

Утревечер (четврток, 28.2.2019 година), со почеток во 20 часот во НЛБ Галерија, љубителите на уметноста ќе имаат можност да ја проследат самостојната изложба на

Read more