Интервју:Допрва земаме залет [Пеце – Суперхикс]

Веднаш по завршувањето на одличниот концерт на Суперхикс , имавме можност ексклузивно за вас да поразговараме

Read more

Суперхикс тресеа во Колосеум

После долгото очекување на публиката , најдобриот македонски ска-панк состав Суперхикс  се претстави пред публиката

Read more