Алек Болдвин ја засрами својата ќерка на Твитер

Ниту еден млад човек не сака да види коментар од родител на објава на социјалните мрежи, а кога се работи за познати шоу-бизнис личности, срамот е многу поголем.

Ќерката на Алек Болдвин – моделот Ајрланд Бесинџер Болдвин на Твитер објави провокативна фотографија од себе во црно бикини на мотор.

– Не. Едноставно… не!, гласеше потоа коментарот на нејзиниот татко.

Популарниот холивудски заводник, и неговата ќерка од бракот со глумицата Ким Бесинџер, подолго време не се во најдобри односи.

You May Also Like