Бредли Купер и Лејди Гага со „Ѕвездата е родена” во кино „Милениум”

Режисерското деби на актерот Бредли Купер, филмот „Ѕвездата е родена”, во кој главната улога ја толкува Лејди Гага се прикажува во 20 часот во

Read more