Актерот Кевин Харт ќе ги води Оскарите за 2019та

 Американскиот комичар Кевин Харт, ќе ја води церемонијата за доделување на наградите Оскар за 2019 година, соопшти актерот на Инстаграм. Церемонијата ќе се емитува

Read more