IN MEMORIAM: Почина рап артистот Кулио

Артис Леон Ајви Џуниор познат по псевдонимот Кулио (Coolio), почина доцна вчера (28.09.2022) од срцев удар, на 59 години. Кулио бил во посета на

Read more