Билјана Беличанец пронајдена мртва

Актерката и ексградоначалничка на Кисела Вода, Билјана Беличанец – Алексиќ, вечерва е пронајдена мртва во стан во Скопје.

Засега не се познати причините, а од МВР ја потврдија информацијата за “Макфакс”.  Полицијата ги проверува причините за смртта.

Извор: Макфакс

You May Also Like