Почина познатиот српски актер Марко Николиќ

Познатиот актер Марко Николиќ почина на 73 годишна возраст, објави синоќа на социјалните мрежи неговата ќерка Мина Николиќ. Таа на Фејсбук објави заедничка фотографија

Read more