Промоција на книга од Елена Пренџова

Утре (четврток, 26 јуни) во 12:00 часот во Матица ексклузив ќе биде промовирана книгата „Политички коректна поезија“ од младата поетеса Елена Пренџова. За стихозбирката

Read more