Хип-хоп/треш дивата Сајси MC на Beach Film Festival

Сајси MC, српската хип-хоп/треш дива, на 21 јули ќе настапи на првото издание на Бич филм фестивал на плажата Оревче, Охрид, во соработка со

Read more