Тамара со нов спот и концерт во Колосеум

Пред големиот концерт во летната дискотека „Колосеум“, Тамара Тодевска на вчерашната промоција во кафулето „Кала“ ги пречека пријателите, колегите, новинарите и обожавателите на кафе

Read more