Концерт „По навика сум хуман…ама ако“ за Боро Стајиќ

Денеска (28 февруари, четврток) со почеток во 21:30 во Клубот Б2 ќе се одржи хуманитарен концерт „По навика сум хуман…ама ако“. Средствата од настанот ќе бидат донирани за лекување на младиот Боро Стајиќ.

 

На сцената ќе настапат Бени – Нон стоп, Пеперминт, Визија,  Хепи Енд и др. Организатор на настанот е Општинската организација на Црвениот крст од Кисела Вода. Цената на билетите е 150 денари.

You May Also Like